رستوران پاناروما آنتالیا

معرفی رستوران : رستوران پاناروما جزو ده رستوران برتر آنتالیا به شمار می رود که در منطقه لارای آنتالیا قرار گرفته است. این رستوران در سال 1998 افتتاح شده است. فضای رستوران بسیار زیبا است و چون در فضایی بالاتر از سطح زمین قرار دارد ، منظره ای پانارومایی از دریا و فضای سبز اطراف به شما مسافران تور آنتالیا ارائه می دهد و به همین دلیل پاناروما نام گرفته است. مدیریت و پرسنل خوش برخورد این رستوران تمام سعی خود را می کنند تا شما با حال خوب از پاناروما بیرون بروید. قیمت غذاها در این رستوران بسیار مناسب است و از قیمت های ماورایی رستوران های دیگر خبری نیست.

رستوران پاناروما آنتالیا

منو رستوران : منو این رستوران شامل غذاهای ترکی و مدیترانه ای می باشد. در این منو بخش های قهوه و صبحانه، استارتر و اسنک، غذاهای مخصوص گیاهخواران، پاستا و ماکارونی،‌ سالاد، پیتزا، غذاهای تهیه شده از مرغ، غذاهای گریل،‌غذاهای ترکی، استیک و غذاهای دریایی وجود دارد. این منو به سه زبان ترکی، انگلیسی و روسی ترجمه شده است.

پیشنهاد ما : پاناروما می تواند برای شما یک تجربه جذاب باشد تا در کنار نوازش نسیم دریایی و منظره ای زیبا، غذایی خوش طعم را نوش جان کنید.

رستوران پاناروما آنتالیا

ساعت کاری رستوران : 6:30 تا 10:30 صبح برای صبحانه ، 12:30 ظهر تا 5 بعدازظهر برای ناهار و 7 شب تا 9:30 شب برای شام

موقعیت مکانی رستوران : آنتالیا ، منطقه لارا، خیابان کاله یولو

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید