رستوران پاناروما آنتالیا

معرفی رستوران : رستوران پاناروما جزو ده رستوران برتر آنتالیا به شمار می رود که در منطقه لارای آنتالیا قرار گرفته است. این رستوران در سال 1998 افتتاح شده است. فضای رستوران بسیار زیبا است و چون در فضایی بالاتر از سطح زمین قرار دارد ، منظره ای پانارومایی از دریا و فضای سبز اطراف به شما مسافران تور آنتالیا ارائه می دهد و به همین دلیل پاناروما نام گرفته است. مدیریت و پرسنل خوش برخورد این رستوران تمام سعی خود را می کنند تا شما با حال خوب از پاناروما بیرون بروید. قیمت غذاها در این رستوران بسیار مناسب است و از قیمت های ماورایی رستوران های دیگر خبری نیست.

رستوران پاناروما آنتالیا

منو رستوران : منو این رستوران شامل غذاهای ترکی و مدیترانه ای می باشد. در این منو بخش های قهوه و صبحانه، استارتر و اسنک، غذاهای مخصوص گیاهخواران، پاستا و ماکارونی،‌ سالاد، پیتزا، غذاهای تهیه شده از مرغ، غذاهای گریل،‌غذاهای ترکی، استیک و غذاهای دریایی وجود دارد. این منو به سه زبان ترکی، انگلیسی و روسی ترجمه شده است.

پیشنهاد ما : پاناروما می تواند برای شما یک تجربه جذاب باشد تا در کنار نوازش نسیم دریایی و منظره ای زیبا، غذایی خوش طعم را نوش جان کنید.

رستوران پاناروما آنتالیا

ساعت کاری رستوران : 6:30 تا 10:30 صبح برای صبحانه ، 12:30 ظهر تا 5 بعدازظهر برای ناهار و 7 شب تا 9:30 شب برای شام

موقعیت مکانی رستوران : آنتالیا ، منطقه لارا، خیابان کاله یولو

رستوران سلطانیار کبابچیسی آنتالیا

معرفی رستوران : بیزنس خانوادگی سلطانیارها از سال 1950 کار خود را آغاز کرد. در سال 1987 و پس از کارکرد 8 ساله ایزتین سلطانیار در این حرفه، او رستوران سلطانیار کبابچیسی را افتتاح نمود. بنا بر گفته خود او نام سلطان نشان دهنده نه نسل خانوادگی آن ها و نه برادر است که در این حرفه فعالیت داشته اند. در رستوران سلطانیار ، کارکنان می دانند که باید عاشق حرفه و مشتریان خود باشند و به همین علت رستوران های سلطانیار نه تنها در آنتالیا و ترکیه بلکه در سراسر جهان از محبوبیت خاصی برخوردار است.در این رستوران کوشیده می شود تا غذا مطابق سلیقه مشتریان سرو شود و اخیرا نیز موفق به کسب استاندارد TSE که مربوط به کیفیت غذا است، شده است.

رستوران سلطانیار کبابچیسی آنتالیا

منو رستوران: در منوی این رستوران انواع کباب، جگر و در کل غذاهای گوشتی وجود دارد که گل سرسبد آن ها و مورد علاقه مسافران تور آنتالیا کباب سلطانیار معروف است. نکته قابل ذکر ذبح حلال گوشت های استفاده شده در این رستوران است.

پیشنهاد ما : این رستوران مناسب خانواده ها و گروه های بزرگ است که در کنار یکدیگر و در محیطی دوستانه به صرف غذا بپردازند.

رستوران سلطانیار کبابچیسی آنتالیا

ساعت کاری رستوران : این رستوران از ساعت 11 صبح تا 11 شب برای ناهار و شام فعالیت می کند.

موقعیت مکانی رستوران : این رستوران در منطقه مورات پاشا آنتالیا و در محله Metin Kasapoglu قرار دارد.

رستوران سلطانیار کبابچیسی آنتالیا

رستوران خانه استیک آنتالیا

یکی از رستوران های خوب و معروف شهر آنتالیا خانه استیک نام دارد که انواع استیک ها و کباب ها را با بهترین کیفیت و طعم ارائه می دهد. مسافرین عزیز تور آنتالیا که علاقه مند به غذاهایی مانند استیک و امریکایی هستند حتما به این رستوران بیایند.

گفتنی است سبک غذاهای این رستوران امریکای جنوبی، آرژانتینی و اصیل ترکی می باشد. همچنین این رستوران انواع نوشیدنی ها و دسر های لذیذی را نیز سرو می نماید.

 

 

رستوران خانه استیک آنتالیا

 

رستوران خانه استیک آنتالیا

رستوران وانیلا لانج آنتالیا

در نزدیکی دروازه هاردیان رستورانی زیبا و ترکیبی از دنیای مدرنیته و کلاسیک وجود دارد به نام وانیلا لانج که غذاهای اصیل و لذیذ ترکی را با موادی تازه پخت می کند. معماری و دکوراسیون این رستوران با نمایی سنگی بسیار آرامش بخش می باشد که بسیار مورد توجه و علاقه گردشگران و مردم بومی قرار دارد. غذاهای رستوران وانیلا توسط سرآشپزی انگلیسی پخت می شوند که بسیار لذیذ هستند.

مسافرین تور آنتالیا که به دنبال رستورانی خوب با غذاهای لذیذ هستند، رستوران وانیلا لانج پیشنهاد می گردد.

 

 

رستوران وانیلا لانج آنتالیا

 

رستوران وانیلا لانج آنتالیا

رستوران china garden آنتالیا

یکی از رستوران های لوکس و مجلل آنتالیا رستوران باغ چینی ها نام دارد که انواع غذاهای آسیایی و چینی را با بهترین کیفیت و طعم پخت می نماید. دکوراسیون این رستوران بسیار شیک و به سبک جینی می باشد که قطعا نظر هر توریستی را به خود جلب می کند. مسافرین تور آنتالیا که علاقه مند به غذاهای چینی و دریایی هستند می توانند روزی بسیار دلپذیری را در رستوران china garden سپری نمایند.

گفتنی است این رستوران دارای دو فضای غذاخوری به صورت سرپوشیده و باغ می باشد که گردشگران به دلخواه می توانند انتخاب نمایند.

 

 

رستوران china garden آنتالیا

 

رستوران china garden آنتالیا