side area آنتالیا

یکی از مکان های پرطرفدار آنتالیا منطقه ساید است که در زبان ترکی به معنای انار است. این منطقه علاوه بر ساحلی زیبا و ماسه ای، جاذبه های دیگری همچون مناطق تاریخی، آمفی تئاتری باستانی با ستون هایی بلند، معابد و بازارچه های قدیمی و ... نیز دارد که بسیار مورد علاقه مسافرین تور آنتالیا قرار دارد.

گفتنی است که در کنار ساحل انواع رستوران ها و کافه ها و بازارچه های مختفی مثل جواهر فروشی نیز وجود دارد.

 

side area آنتالیا

 

side area آنتالیا

سافاری آنتالیا

یکی از بهترین تفریحات آنتالیا که روزی زیبا و شادی را برای توریستان و گردشگران فراهم می کند یک روز گردش با جیپ های سافاری، گشت و گذار در بهترین مکان های آنتالیا است. در این سفر 10 ساعته که از 8 صبح آغاز می شود و نقطه اولیه پارک ملی آنتالیا است که تجربه قایق سواری، تماشای غار ها و جنگل های زیبای آنتالیا را فراهم می نماید.

مسافرین عزیز تور آنتالیا که علاقه مند به هیجان و تفریح هستند می توانند از این تور استفاده نمایند.

 

 

سافاری آنتالیا

 

سافاری آنتالیا

باغ وحش آنتالیا

در منطقه کپزالتی آنتالیا جنگلی واقع شده است که در کنار اینکه مکانی مناسب برای پیکنیک و گردش خانوادگی می باشد باغ وحشی وجود دارد که مسافرین تور آنتالیا می توانند در کنار خانواده روزی بسیار خوب را تجربه کنند. در این باغ وحش انواع حیواناتی نظیر شیر، ببر ، خرس، گورخر و ... ، خزندگان و مارها نگه داری می شود.

قسمتی نیز وجود دارد که از پرندگان و میمون ها نیز نگه داری می شود. قطعا برای کودکان مسافرین عزیز می تواند بسیار جالب باشد.

 

 

باغ وحش آنتالیا

 

باغ وحش آنتالیا

منطقه سیده آنتالیا

یکی از بهترین مناطق گردشگری آنتالیا، منطقه سیده می باشد که علاوه بر تفریحی بودن تاریخی و باستانی است. در این منطقه بهترین رستوران ها و کافه ها وجود دارد که ویویی زیبا به دریا و سواحل دریای مدیترانه دارد.

علاوه بر اینها انواع مغازه ها و بازار های سنتی نیز وجود دارد که مسافرین تور آنتالیا  می توانند در آنها به خرید و گردش بپردازند. همچنین از مناطق تاریخی نیز دیدن کنند و روزی دلپذیر را برای خود و خانواده خود رقم بزنند.

 

منطقه سیده آنتالیا

 

منطقه سیده آنتالیا

چتربازی در آنتالیا

مسافرین عزیز تور آنتالیا که علاقه مند به تجربه های مهیج هستند می توانند در سفر خود به آنتالیا چتربازی را تجربه کنند. در ارتفاع 700 متری از سطح زمین با آموزش هایی که از قبل مربیان داده اند می توانید آسمان زیبای آنتالیا را تماشا کنید. این تفریح یکی از بهترین تفریحات آنتالیا می باشد. که به مدت 30 دقیقه می توان در آسمان معلق بود. لازم به ذکر است مسافرین عزیز قبل از پرواز حتما از پوشش مناسب برخوردار باشند و همچنین از کرم ضد آفتاب نیز استفاده کنند.

 

چتربازی در آنتالیا

 

چتربازی در آنتالیا